Людям із порушенням зору
Члени профспілкового комітету
Члени комітету Івано-Франківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України в кількості 42 особи. Персонально:
  • Дем`янчук Андрій Яремович — Голова Івано-Франківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України
  • Андрусів Оксана Григорівна — Заступник голови Івано-Франківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України
  • Скульський Павло Георгійович — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1
  • Шевчук Галина Петрівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ НВК "ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ №3"
  • Височинська Любов Анатоліївна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
  • Сворак Лідія Вікторівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ №2
  • Єрмоленко Світлана Юріївна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3
  • Вірастюк Ольга Веніамінівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
  • Римик Людмила Михайлівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №6 ІМ. І. РЕВЧУКА
  • Римар Світлана Миколаївна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №10
  • Римик Олена Володимирівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
  • Ярошик Олена Анатоліївна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №12
  • Павленко Яків Петрович — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №17
  • Саприка Світлана Григорівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №18
  • Дулик Ірина Василівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №22
  • Прокопенко Микола Михайлович — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №24
  • Фешовець Богдан Ярославович — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №25
  • Букачевська Вікторія Романівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ №26
  • Гресько Галина Богданівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УГОРНИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ
  • Городинський Андрій Михайлович — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОВЧИНЕЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ
  • Семанюк Елеонора Миколаївна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-САДКА І СТУПЕНЯ №З З ГРУПАМИ ЦІЛОДОБОВОГО ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ
  • Гросул Наталія Ярославівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ
  • Трощук Марта Тимофіївна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
  • В’язеленко Галина Миколаївна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО КОМБІНАТУ
  • Третяк Ольга Володимирівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ №1
  • Замрикот Оксана Василівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ №2
  • Олійник Іван Іванович — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ №3
  • Крихівська Ганна Михайлівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №2 "МАЛЯТКО"
  • Прокіпчук Ірина Анатоліївна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДНЗ№3 "БДЖІЛКА"
  • Фіцик Любомира Володимирівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №4 "КАЛИНОВА СОПІЛКА"
  • Уграк Галина Василівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №5 "ТЕРЕМОК"
  • Джус Наталія Орестівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №6 "КОЛОБОК"
  • Кісельова Олена Володимирівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №7 "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК"
  • Швець Гафія Миколаївна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №9 "ДЗВІНОЧОК"
  • Панфілова Вікторія Анатоліївна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №10 "КАТРУСЯ"
  • Сливка Наталія Іванівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №11 "ПІЗНАЙКО"
  • Двірник Оксана Василівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №15 "ГУЦУЛОЧКА"
  • Карабін Руслана Степанівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №18 "ЗЕРНЯТКО"
  • Кавенська Інна Петрівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №28 "КВІТКА КАРПАТ"
  • Бардовська Лариса Львівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №30 "ЛАСТІВКА"
  • Щулькіна Наталія Романівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №33 "КРИСТАЛИК"
  • Кирик Руслана Миронівна — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №36 "ВІНОЧОК"