Івано-Франківська міська організація
профспілки працівників освіти і науки України
м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери, 10А

ГОЛОВИ ПЕРВИННИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Назва структурного підрозділу Голова первинної організації
Українська гімназія №1

Скульський Павло Георгійович

Гімназія №2

Бородуліна Жанна Ігорівна

Гімназія №3

Шевчук Галина Петрівна

ПМЛ

Овчар Олександр Олегович

СШ №1

Височинська Любов Анатоліївна

ЗШ №2

Сворак Лідія Вікторівна

ЗШ №3

Сем’янчук Віра Іванівна

ЗШ №4

Сопчук Ірина Ярославівна

СШ №5

Вірастюк Ольга Вініамінівна

ЗШ №6

Римик Людмила Михайлівна

ЗШ №7

Озарків Віра Созонівна

ЗШ №8

Кушнір Олена Леонідівна

ЗШ №9

Сікорські Анжеліка Петрівна

ЗШ №10

Куриндаш Руслан Юрійович

СШ №11

Римик Олена Володимирівна

ЗШ №12

Ярошик Олена Анатоліївна

ЗШ №13

Курман Ольга Михайлівна

ЗШ №15

Терещук Оксана Михайлівна

ЗШ №16

Білоус Ірина Іванівна

ЗШ №17

Павленко Яків Петрович

ЗШ №18

Саприка Світлана Григорівна

ЗШ №19

Юзишин Олександра Іванівна

ЗШ №21

Боговід Марія Гнатівна

ЗШ №22

Дулик Ірина Василівна

ЗШЛ №23

Олійник Андрій Васильович

ЗШ №24

Прокопенко Микола Михайлович

ЗШ №25

Померенко Леоніда Вікторівна

ЗШ №26

Мельник Руслана Михайлівна

ЗШ№28

Слободян Леся Адамівна

Угорницька ЗШ

Гресько Галина Богданівна

Крихів ЗШ

Штундер Ірина Богданівна

Микитин ЗШ

Садівська Оксана Дмитрівна

Хриплинська ЗШ

Качур Галина Іванівна

ВовчинецькаЗШ

Городинський Андрій Михайлович

ЗШС №3

Семанюк Елеонора Миколаївна

ЗШС №6

Лущак Наталія Володимирівна

ЗШС м..С.Русової

Драпак Олександра Олександрівна

НРЦ

Михайлюк Галина Ярославівна

МЦДЮТ

Трощук Марта Тимофіївна

МДЕС

Бадай Валентина Яремівна

МНВК

В’язеленко Галина Миколаївна

Будинок вчителя

Бойчук Валентина Петрівна

МАН

Бойко Іван Дмитрович

Департамент освіти

Жилюк Тамара Володимирівна

МЦНТУМ

Семків Галина Михайлівна

ЦДДЮМП

Єрмоленко Наталія Йосипівна

ЦПВУМ ім.С.Бандери

Школьна Ольга Степанівна

СДЮСШОР №1

Бірюкова Наталія Дмитрівна

ДЮСШ №2

Свірідова Наталія Дмитрівна

ДЮСШ №3

Олійник Іван Іванович

ДНЗ №1

Баран Марія Іванівна

ДНЗ №2

Крихівська Ганна Михайлівна

ДНЗ №4

Фіцик Любомира Володимирівна

ДНЗ №5

Уграк Галина Василівна

ДНЗ №6

Джус Наталія Орестівна

ДНЗ №7

Кісельова Олена Володимирівна

ДНЗ №9

Швець Гафія Миколаївна

ДНЗ №10

Панфілова Вікторія Анатоліївна

ДНЗ №11

Сливка Наталія Іванівна

ДНЗ №12

Андрусів Оксана Григорівна

ДНЗ №14

Трощук Людмила Володимирівна

ДНЗ №15

Двірник Оксана Василівна

ДНЗ №16

Загрійчук Тетяна Сергіївна

ДНЗ №17

Соколюк Світлана Петрівна

ДНЗ №18

Карабін Руслана Степанівна

ДНЗ №19

Пащак Ірина Миколаївна

ДНЗ №20

Василишин Наталія Петрівна

ДНЗ№22

Совін Ірина Орестівна

ДНЗ №23

Третяк Тетяна Василівна

ДНЗ №28

Кавенська Інна Петрівна

ДНЗ №29

Берсіна Інна Олександрівна

ДНЗ №30

Бардовська Лариса Львівна

ДНЗ №31

Батерук Ірина Петрівна

ДНЗ №33

Щулькіна Наталія Романівна

ДНЗ №34

Савчук Катерина Миколаївна

ДНЗ №35

Сеник Галина Михайлівна

ДНЗ №36

Кирик Руслана Миронівна