Івано-Франківська міська
організація профспілки працівників
освіти і науки України

Календар подій

<<  <  Грудня 2019  >  >>
 пн  вт  ср  чт  пт  сб  нд 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Наші друзі

Сайт Федерації профспілок України
ЦК Профспілки, офіційний сайт
Міністерство освіти і науки України
Івано-Франківська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

 

Дем`янчук Андрій Яремович Голова Івано-Франківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України
 Анлрусів Оксана Григорівна Заступник голови Івано-Франківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України
Скульський Павло Георгійович ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1
Шевчук Галина Петрівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ НВК "ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ №3"
Височинська Любов Анатоліївна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Сворак Лідія Вікторівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ №2
Єрмоленко Світлана Юріївна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3
Вірастюк Ольга Веніамінівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
Римик Людмила Михайлівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №6 ІМ. І. РЕВЧУКА
Римар Світлана Миколаївна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №10
Римик Олена Володимирівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Ярошик Олена Анатоліївна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №12
Павленко Яків Петрович ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №17
Саприка Світлана Григорівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №18
Дулик Ірина Василівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №22
Прокопенко Микола Михайлович ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №24
Фешовець Богдан Ярославович ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №25
Букачевська Вікторія Романівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ №26
Гресько Галина Богданівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УГОРНИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ
Городинський Андрій Михайлович ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОВЧИНЕЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ
Семанюк Елеонора Миколаївна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-САДКА І СТУПЕНЯ №З З ГРУПАМИ ЦІЛОДОБОВОГО ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ
Гросул Наталія Ярославівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ
Трощук Марта Тимофіївна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
В’язеленко Галина Миколаївна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО КОМБІНАТУ
Третяк Ольга Володимирівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ №1
Замрикот Оксана Василівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ №2
Олійник Іван Іванович ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ №3
Крихівська Ганна Михайлівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №2 "МАЛЯТКО"
Прокіпчук Ірина Анатоліївна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДНЗ№3 "БДЖІЛКА"
Фіцик Любомира Володимирівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №4 "КАЛИНОВА СОПІЛКА"
Уграк Галина Василівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №5 "ТЕРЕМОК"
Джус Наталія Орестівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №6 "КОЛОБОК"
Кісельова Олена Володимирівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №7 "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК"
Швець Гафія Миколаївна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №9 "ДЗВІНОЧОК"
Панфілова Вікторія Анатоліївна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №10 "КАТРУСЯ"

Сливка Наталія Іванівна

ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №11 "ПІЗНАЙКО"
Двірник Оксана Василівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №15 "ГУЦУЛОЧКА"
Карабін Руслана Степанівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №18 "ЗЕРНЯТКО"
Кавенська Інна Петрівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №28 "КВІТКА КАРПАТ"
Бардовська Лариса Львівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №30 "ЛАСТІВКА"
Щулькіна Наталія Романівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №33   "КРИСТАЛИК"
Кирик Руслана Миронівна ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №36 "ВІНОЧОК"